Мільйон сердець - одне биття! І лідер "Шарм" на                                     все життя!


План роботи районної ради старшокласників "Шарм"


               Склад районної ради старшокласників   Шевченківського району м. Києва на 2015-2016 н.р.

Прізвище, ім`я та

по батькові

ЗНЗ, клас

1

Безугла Ірина

Школа І-ІІІ ступенів № 1

2

Шутка Андрій

Школа І-ІІІ ступенів № 1

3

Дмитренко Катерина

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 24 ім. О.Білаша

4

Малишева Поліна

Школа І-ІІІ ступенів № 27

5

Дученко Анна

Спеціалізована школа І-ІІІ № 28

6

Петрук Богдана

Ліцей № 38 ім. В.М.Молчанова

7

Півторак Софія

Ліцей № 38 ім. В.М.Молчанова

8

Хоморецька Владислава

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 41 ім. З.К.Слюсаренка

9

Науменко Михайло

Гімназія № 48

10

Сологуб Анна

Гімназія № 48

11

Караученко Тетяна

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 49

12

Тіпікін Нікіта

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 57

13

Соловей Мирослава

Школа І-ІІІ ступенів № 58

14

Струк Дарина

Школа І-ІІІ ступенів № 70

15

Берестяна Тамара

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 73

16

Мудрак Лілія

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 82 ім. Т.Г.Шевченка

17

Аль Намрі Азаль

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 91

18

Сухачова Анастасія

Школа І-ІІІ ступенів № 95

19

Хомасурідзе Марія

Школа І-ІІІ ступенів № 95

20

Перанідзе Олександр

Школа І-ІІІ ступенів № 101

21

Логвін Віталій

Школа І-ІІІ ступенів № 101

22

Менесенко Данило

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 102

23

Тіщенко Кристина

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 106

24

Селіхова Анна

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 135

25

Загоруйко Ольга

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 135

26

Івженко Дарина

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 138

27

Кваснюк Олександра

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 138

28

Кубрак Ульяна

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 139

29

Мітрахова Антоніна

Гімназія № 153 ім. О.С.Пушкіна

30

Каленченко Дмитрій

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 155

31

Рідкоус Дарина

Школа І-ІІІ ступенів № 163 ім. М.Кирпоноса

32

Мерекіна Ніка

Школа І-ІІІ ступенів № 169

33

Рахуба Вероніка

Гімназія № 172 «Нивки»

34

Миронова Алевтина

Школа І-ІІІ ступенів № 175 ім. В.Марченка

35

Сироватська Аліса

Школа І-ІІІ ступенів № 199

36

Нестеренко Анастасія

Гімназія НПУ ім. М.П.Драгоманова

37

Саюн Олександр

Технічний ліцей

38

Шлекова Дар`я

Ліцей «Універсум»